1. september - tarkusepäev

Tere tulemast kooli pühapäeval, 1. septembril 2019!

II-XI klassid alustavad kell 9.00.
Koolibussid väljuvad hommikul üks tund tavaajast hiljem ja sõidavad koolist tagasi kell 12.00.

Esimese koolipäeva ajakava:
II IV klassid
9.00 aktus
10.00 - 11.45 klassijuhatajatund

VIII – XI klassid
9.00 – 9.45 klassijuhatajatund
10.00 aktus
11.00 – 11.45 klassijuhatajatund

V – VII klassid
9.00 – 10.45 klassijuhatajatund
11.00 aktus

I ja XII klassid
12.00 aktus

Tunniplaanijärgne õppetöö algab esmaspäeval, 2. septembril kell 8.00.

Kandideeri projektireisile!

Algamas on uus õppeaasta ning ka meie projektitegevused jätkuvad. Lõppenud kooliaastal käivitusid neli uut projekti, nüüd alustame nende teist tegevusaastat.

Pane tähele! Kuna esimesed projektireisid toimuvad juba oktoobrikuus, siis praktilisest reisikorraldusest lähtuvalt avame registreerumise juba nüüd, veel enne esimest koolipäeva.

10.-12. klasside õpilaste esimese Nordplus Junior C.U.L.T.U.R.E projektireisi kandideerimise tähtaeg on juba esmaspäeval, 02. septembril.

8.-10. klasside õpilastele mõeldud Erasmus+ Vaimse tervise projektireisi kandideerimise tähtaeg aga juba kolmapäeval 04. septembril.

Loe edasi...

1. klassi tulevate laste vanemate koosolek

Head lapsevanemad!

Ootame teid koolialguse koosolekule neljapäeval, 29. augustil algusega kell 18:00 aulas. Järgnevad klassikoosolekud klassiruumides.

Palume kaasa võtta seni toomata dokumendid ja Kuusalu valla elanikel andmed valla aabitsatoetuse esildise täitmiseks. Täpsem info aabitsatoetuse kohta Kuusalu valla kodulehel.

Esimese koolipäeva aktus toimub pühapäeval 1. septembril 2019.

Kohtumiseni!

Ia klassi õpetaja Maire Kuuse
Ib klassi õpetaja Signe Täll
Ic klassi õpetaja Terje Sats

• Meie hulgast on lahkunud meie endine kolleeg Kalju Rea.
  • Ajavahemikus 28. september kuni 2. oktoober viime koolis läbi evakuatsiooniõppuse, seekord vahetunni ajal.
  • Lastevanemate üldkoosolek toimub N, 29. oktoobril algusega kell 18.30 kooli aulas.
  • T, 20. oktoobril toimub kooli lugemissaalis koolitus õpetajatele „Käitumisprobleemidega toimetuleku võimalus: lahenduskeskse lähenemise võtted koolis“ (koolitaja Angela Jakobson).
  • Esimesel vahetunnil on sööklas võimalik juua piima ja süüa leiba ning köögivilja.
  • T, 22. septembril viibib I c klass ja III klassid õppekäigul.
  • K, 23. septembril viibivad IX klassid õppekäigul Tartus.
  • R, 25, septembril toimub VII b klassi väljasõit Kõrvemaa spordikeskusse.
  • 28.-30.09 on koolis fotograaf.
  • E, 28. septembril 5. tunni ajal toimub aulas EKNS-i kontsert.
  • T, 29. septembril on meie koolis külas Tallinna koolide õppealajuhatajad.
  • Tugikeskuse juht Piret Kamber viibib T-K, 22.-23. septembril koolitusel.
  • Õppealajuhataja Aili Kontus viibib K, 23. septembril algatuse Huvitav Kool ja SA Innove konkursi „Üldõpetuse ja ainetevahelise lõimingu rakendamine" lõpuseminaril.
Meie hulgast on lahkunud meie endine kolleeg Kalju Rea.
R, 25, septembril toimub VII b klassi väljasõit Kõrvemaa spordikeskusse.
28.-30.09 on koolis fotograaf.
T, 22. septembril viibib I c klass ja III klassid õppekäigul.
K, 23. septembril viibivad IX klassid õppekäigul Tartus.
E, 28. septembril 5. tunni ajal toimub aulas EKNS-i kontsert.
T, 29. septembril on meie koolis külas Tallinna koolide õppealajuhatajad.
Tugikeskuse juht Piret Kamber viibib T-K, 22.-23. septembril koolitusel.