Kuusalu poistekoori proovid ja Laulupeo tuli

Hea poistekoori laulja!

Kolmapäeval, 26. juunil on proov koolis 10.00 - 11.30. Laulame kõik laulupeo laulud läbi ja ka 2. juuli hommiku laulu „Kes selle kuuse istutas?“ Saate ka noodid koos sõnadega.
NB! Veelkord kolmapäeval, 26. juunil. Õhtul kell 18.30 - 19.00 proov koos Kuusalu meeskooriga Kuusalu rahvamajas. Laulame „Kes selle tamme istutas?“ Niisiis, kolmapäeval on kaks proovi!

2. juuli hommikul koguneme Kuusalu kiriku platsile. Toimub Laulupeo tuletseremoonia: rongkäik Kuusalu kirikust Laulupeo Kuusikusse. Seal avatakse ka mälestuskivi 50 aastat Laulupeo Kuusikut ja seal laulame koos meeskooriga.

NB! Seljas pidulik koorivorm: See on väga pidulik ja kordumatu sündmus ja seda kõike filmitakse!
NB! Laulupeo kohta info saab kätte 26. juunil paberkandjal ja info pannakse ka kooli kodulehele ja Facebook`i.
Taavi Esko

Teade 3.- 4. kl .mudilaskoori lauljatele

Esmaspäeval, 1. juuli õhtul kell 19.30 saabub laulupeotuli Kuusalu valda Kõrveaiale - Veljo Tormise sünnikoju. Seda kõike kajastatakse ka ETV-s. Mudilaskooril on võimalus seal esineda ja jäädvustada end 150-nda juubelilaulupeo aastapäeva "Minu arm" ajaloo lehekülgedele.

Palun anda tagasisidet lauljatest, kes saavad tulla oma transpordiga Kõrveaiale 1. juulil kella 19.00-ks. Esinemine algab 20.00.
Pärast esinemist on vaba aeg, jätkub väike kontsert, mulgipudru söömine ja simman. Pidu lõpeb 22.30 ja tuli viiakse puhkama Kuusalu kirikusse. Täpsemalt lahti kirjutatud tule teekonnast "Tule tulemine" Kuusalu vallas valla ja rahvamaja kodulehekülgedel.
Tule ja jäädvusta end 150-nda juubelilaulupeo aastapäeva "Minu arm" ajaloo lehekülgedele!

Proovid toimuvad:
laupäeval, 29. juunil kell 10.00 koolimajas;
esmaspäeval, 1. juulil kell 10.00 koolimajas.
Õhtul Kõrveaias kell 19.00 proov, tuletervitus kell 19.30 ja kontsert kell 20.00.
Ootan kindlasti tagasisidet 21. juuniks meiliaadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonile 58141418

Mudilaskooride juht
Niina Esko

Armsad lapsevanemad!

Kutsume teid veelkord koolil` lauamänge kinkima!
Nii ei pea vaid nutiseadmed vahetunnis plinkima.
Mängu abil rikastub me kõigi laste koolielu-
lauamäng on mõnusam kui mingi suvaline melu.
Lihtsa mängu kümne eurogagi poest ehk toome,
kuid kui palju rõõmsaid lapsi sellest saame!
Mäng võib olla vana ka, ei pea te ostma mõnda uut-
nupud, mänguplaat ja täring, millega saaks heita kuut.
Mälumängud, mängukaardid, kabe, doomino ja male –
tooge palun koolimajja – ükski neist ei oleks vale!
Sellel teemal suhtlemiseks meiliaadress, telefon-
533 04 772 ja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.