1. september - tarkusepäev

Tere tulemast kooli pühapäeval, 1. septembril 2019!

II-XI klassid alustavad kell 9.00.
Koolibussid väljuvad hommikul üks tund tavaajast hiljem ja sõidavad koolist tagasi kell 12.00.

Esimese koolipäeva ajakava:
II IV klassid
9.00 aktus
10.00 - 11.45 klassijuhatajatund

VIII – XI klassid
9.00 – 9.45 klassijuhatajatund
10.00 aktus
11.00 – 11.45 klassijuhatajatund

V – VII klassid
9.00 – 10.45 klassijuhatajatund
11.00 aktus

I ja XII klassid
12.00 aktus

Tunniplaanijärgne õppetöö algab esmaspäeval, 2. septembril kell 8.00.

Kandideeri projektireisile!

Algamas on uus õppeaasta ning ka meie projektitegevused jätkuvad. Lõppenud kooliaastal käivitusid neli uut projekti, nüüd alustame nende teist tegevusaastat.

Pane tähele! Kuna esimesed projektireisid toimuvad juba oktoobrikuus, siis praktilisest reisikorraldusest lähtuvalt avame registreerumise juba nüüd, veel enne esimest koolipäeva.

10.-12. klasside õpilaste esimese Nordplus Junior C.U.L.T.U.R.E projektireisi kandideerimise tähtaeg on juba esmaspäeval, 02. septembril.

8.-10. klasside õpilastele mõeldud Erasmus+ Vaimse tervise projektireisi kandideerimise tähtaeg aga juba kolmapäeval 04. septembril.

Loe edasi...

1. klassi tulevate laste vanemate koosolek

Head lapsevanemad!

Ootame teid koolialguse koosolekule neljapäeval, 29. augustil algusega kell 18:00 aulas. Järgnevad klassikoosolekud klassiruumides.

Palume kaasa võtta seni toomata dokumendid ja Kuusalu valla elanikel andmed valla aabitsatoetuse esildise täitmiseks. Täpsem info aabitsatoetuse kohta Kuusalu valla kodulehel.

Esimese koolipäeva aktus toimub pühapäeval 1. septembril 2019.

Kohtumiseni!

Ia klassi õpetaja Maire Kuuse
Ib klassi õpetaja Signe Täll
Ic klassi õpetaja Terje Sats

1. Õppekäigud Puhta Vee teemaparki:
Esmaspäeval, 21. septembril - 5. klassid.
Teisipäeval, 22. septembril - 6. klassid.
Neljapäeval, 24. septembril - 4. klassid.
Kõikidel päevadel on väljasõit kooli parklast kell 8.15, tagasi koolibusside väljumise ajaks. Vajalik ilmale vastav riietus!

2. Teadlaste ÖÖ Festivali raames toimuvad loodusainete tundide ajal töötoad:
"Sööbikud ja pisikud"- 2.a. ja 2.b. kl.
"Stressipall"- 5. klassid, 6.klassid ja 8.klassid
"DNA eraldamine", "Anatoomia"- 9. klassid, 12.kl. LR suund
"Mineraaliketas"- 10. klass
Töötubasid teaduse populariseerimise eesmärgil viivad läbi loodusainete õpetajad ja gümnasistid.
Ametlik TÖF-i koduleht Kuusalu Keskkooli kohta avaneb siit

3. Keskkonnaameti uued õppevahendid
Saame kasutada kahte uut lauamängu. "Lotte loodusmängu" kohta saad lugeda juurde siit. "Õiglase kaubanduse" tutvustus ja mängujuhend avaneb siit.
Kooli fuajees pakub ainenädala pikkadel vahetundidel tervislikke ampse ja jooke kohvik "Päikene".

Pilte loodusainete nädala ja Teadlaste öö festivalist saab näha pildigaleriis.

Ülevaate koostas Eve Sarap, loodusainete sektsioon