Kuusalu poistekoori proovid ja Laulupeo tuli

Hea poistekoori laulja!

Kolmapäeval, 26. juunil on proov koolis 10.00 - 11.30. Laulame kõik laulupeo laulud läbi ja ka 2. juuli hommiku laulu „Kes selle kuuse istutas?“ Saate ka noodid koos sõnadega.
NB! Veelkord kolmapäeval, 26. juunil. Õhtul kell 18.30 - 19.00 proov koos Kuusalu meeskooriga Kuusalu rahvamajas. Laulame „Kes selle tamme istutas?“ Niisiis, kolmapäeval on kaks proovi!

2. juuli hommikul koguneme Kuusalu kiriku platsile. Toimub Laulupeo tuletseremoonia: rongkäik Kuusalu kirikust Laulupeo Kuusikusse. Seal avatakse ka mälestuskivi 50 aastat Laulupeo Kuusikut ja seal laulame koos meeskooriga.

NB! Seljas pidulik koorivorm: See on väga pidulik ja kordumatu sündmus ja seda kõike filmitakse!
NB! Laulupeo kohta info saab kätte 26. juunil paberkandjal ja info pannakse ka kooli kodulehele ja Facebook`i.
Taavi Esko

Teade 3.- 4. kl .mudilaskoori lauljatele

Esmaspäeval, 1. juuli õhtul kell 19.30 saabub laulupeotuli Kuusalu valda Kõrveaiale - Veljo Tormise sünnikoju. Seda kõike kajastatakse ka ETV-s. Mudilaskooril on võimalus seal esineda ja jäädvustada end 150-nda juubelilaulupeo aastapäeva "Minu arm" ajaloo lehekülgedele.

Palun anda tagasisidet lauljatest, kes saavad tulla oma transpordiga Kõrveaiale 1. juulil kella 19.00-ks. Esinemine algab 20.00.
Pärast esinemist on vaba aeg, jätkub väike kontsert, mulgipudru söömine ja simman. Pidu lõpeb 22.30 ja tuli viiakse puhkama Kuusalu kirikusse. Täpsemalt lahti kirjutatud tule teekonnast "Tule tulemine" Kuusalu vallas valla ja rahvamaja kodulehekülgedel.
Tule ja jäädvusta end 150-nda juubelilaulupeo aastapäeva "Minu arm" ajaloo lehekülgedele!

Proovid toimuvad:
laupäeval, 29. juunil kell 10.00 koolimajas;
esmaspäeval, 1. juulil kell 10.00 koolimajas.
Õhtul Kõrveaias kell 19.00 proov, tuletervitus kell 19.30 ja kontsert kell 20.00.
Ootan kindlasti tagasisidet 21. juuniks meiliaadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonile 58141418

Mudilaskooride juht
Niina Esko

Head õpilased, lapsevanemad ja koolitöötajad
Soovid on meie elu lahutamatu osa. Erinevate heade soovidega me toetame, julgustame ja innustame oma lähedasi, oma õpilasi ja kolleege ning sõpru ja saame ise neid ka vastu. Me oleme harjunud oma tegemistele häid soove kaasa saama ja nende tuultes purjetama.
Eelkõige on vaja enese jaoks selgeks teha, missuguse soovi või soovide täitumise nimel me tahame täna tööd teha ning seda oma järjepideva tegevusega toetada.
Niisiis, hea kaasteeline, selleks, et sinu salasoovid ja julgeimadki unistused täituksid, pole tähtis, milline on sinu praegune olukord, oluline on jääda kindlaks oma sisemisele veendumusele, oma soovile. Isegi siis, kui paljud soovid jäävadki täitumata või täituvad hoopis teisiti, kui sa endale ette kujutasid.
Eduka soovimise saladust teadsid juba meie esivanemadki – ütleb ju ka eestlaste vanasõna: „Igaüks on oma õnne sepp“. Meil kõigil on võimalus oma südamesoovide sepistamisega kujundada unistuste tulevikku.
Soovin teile unistuste- ja teguderohket uut õppeaastat.

Vello Sats