Õpikute laenutus

Õpikute laenutus toimub alates 26. augustist kell 8.30 - 12.30.

Võlglased saavad uued õpikud siis, kui eelmise aasta õpikud on tagastatud.

Ilusat uut algust soovib Marju õpikutekogust

1. september - tarkusepäev

Tere tulemast kooli pühapäeval, 1. septembril 2019!

II-XI klassid alustavad kell 9.00.
Koolibussid väljuvad hommikul üks tund tavaajast hiljem ja sõidavad koolist tagasi kell 12.00.

Esimese koolipäeva ajakava:
II IV klassid
9.00 aktus
10.00 - 11.45 klassijuhatajatund

VIII – XI klassid
9.00 – 9.45 klassijuhatajatund
10.00 aktus
11.00 – 11.45 klassijuhatajatund

V – VII klassid
9.00 – 10.45 klassijuhatajatund
11.00 aktus

I ja XII klassid
12.00 aktus

Tunniplaanijärgne õppetöö algab esmaspäeval, 2. septembril kell 8.00.

Kandideeri projektireisile!

Algamas on uus õppeaasta ning ka meie projektitegevused jätkuvad. Lõppenud kooliaastal käivitusid neli uut projekti, nüüd alustame nende teist tegevusaastat.

Pane tähele! Kuna esimesed projektireisid toimuvad juba oktoobrikuus, siis praktilisest reisikorraldusest lähtuvalt avame registreerumise juba nüüd, veel enne esimest koolipäeva.

10.-12. klasside õpilaste esimese Nordplus Junior C.U.L.T.U.R.E projektireisi kandideerimise tähtaeg on juba esmaspäeval, 02. septembril.

8.-10. klasside õpilastele mõeldud Erasmus+ Vaimse tervise projektireisi kandideerimise tähtaeg aga juba kolmapäeval 04. septembril.

Loe edasi...

Head õpilased, lapsevanemad ja koolitöötajad
Soovid on meie elu lahutamatu osa. Erinevate heade soovidega me toetame, julgustame ja innustame oma lähedasi, oma õpilasi ja kolleege ning sõpru ja saame ise neid ka vastu. Me oleme harjunud oma tegemistele häid soove kaasa saama ja nende tuultes purjetama.
Eelkõige on vaja enese jaoks selgeks teha, missuguse soovi või soovide täitumise nimel me tahame täna tööd teha ning seda oma järjepideva tegevusega toetada.
Niisiis, hea kaasteeline, selleks, et sinu salasoovid ja julgeimadki unistused täituksid, pole tähtis, milline on sinu praegune olukord, oluline on jääda kindlaks oma sisemisele veendumusele, oma soovile. Isegi siis, kui paljud soovid jäävadki täitumata või täituvad hoopis teisiti, kui sa endale ette kujutasid.
Eduka soovimise saladust teadsid juba meie esivanemadki – ütleb ju ka eestlaste vanasõna: „Igaüks on oma õnne sepp“. Meil kõigil on võimalus oma südamesoovide sepistamisega kujundada unistuste tulevikku.
Soovin teile unistuste- ja teguderohket uut õppeaastat.

Vello Sats