Tööpakkumine

Kuusalu keskkool on Alustavat õpetajat toetav kool.

Ootame oma meeskonda alates 21. augustist 2019

• TUGIKESKUSE JUHTI / HEV KOORDINAATORIT
• LOGOPEED-ERIPEDAGOOGI
• KLASSIÕPETAJAT

Oled sobiv kandidaat, kui sul on kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus või õpid vastaval alal, oled avatud meele ja koostöövõimega ning hea digivahendite kasutamise oskusega.
Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada 16. augustiks 2019 digiallkirjastatult e-aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisainfo telefonidel 56675120 (õppealajuhataja), 56687159 (koolijuht)

Oktoobrist alustavad algklassid rahvusvahelise lugemisprojektiga  „Meie väike raamatukogu“. Osaleja klass saab endale kuus raamatut ja iga õpilane ka töövihiku. Raamatute autorid on H. Rand Eestist, P. ja M. Koren Sloveeniast, P. Wechterowicz Poolast ning M.Zutis Lätist. Igas raamatus käsitletakse erinevat teemat.

Raamatus „Lumivalge ja süsimust“ vesteldakse teemal aeg, must ja valge, kodu valvamine, vastutus, kohusetunne, kuidas pildid lugu jutustavad. Veel on käsitletavad teemad - muna, kana (kumb oli ennem), headus, õnnelikkus,  loodus, mis on muinasjutt, retseptid, samuti räägitakse tõelisest sõprusest, lootusest, teiste aitamisest. Projekti raames võivad õpilased koos õpetajatega teha väikesi videoid valitud teemal, millest parimad laetakse üles „Meie väike raamatukogu“ YouTube´ kanalisse.

Õppeaasta jooksul toimuvad kohtumised nii Eesti, kui ka Läti, Poola ja Sloveenia kirjanike ja illustraatoritega.

„Lugedes õpime tundma enda ja teiste emotsioone, samuti mõistma ja aktsepteerima sotsiaalseid põhimõtteid ja suhteid. Me arendame väljendusoskust, mälu ja mõtlemist. Õpilased, kes loevad 30 minutit päevas, saavutavad oluliselt parimaid õpitulemusi kui need, kes ei loe. Muudame lugemise põnevaks! Projekti koordinaator on kirjastus „Päike ja Pilv“.

Viivi Vunk, raamatukogu juhataja